Шестигранник

Шестигранник ст.3Шестигранник ст.35, 45 Шестигранник ст.20Шестигранник ст.40Х Шестигранник калибрований

Шестигранник від «МЕТАЛЛПРОМ»

Нашим клієнтам ми пропонуємо також шестигранники. Це виріб металопрокату, який використовується, як правило, для виготовлення кріпильних деталей. Це болти, гайки, плюс частини для устаткування і машин. Основна особливість, якою володіє шестигранник – це наявність 6 рівних між собою граней. Вони – то і утворюють «фігуру», рівну в перерізі.

Шестигранник сталевий для клієнтів «МЕТАЛЛПРОМ»

Шестигранники можуть виготовлятися, залежно від свого призначення, з різних марок сталі, буде різниця і в хімічному складі по наявності міді, хрому або нікелю. Крім того, у нас в асортименті шестигранник сталевий, виготовлений за різними технологіями:

  • Калибрування
  • Ковка
  • Гарячекатний спосіб

Що незмінно – це висока якість матеріалу.

Ціна на шестигранник – доступна , так як ми прагнемо задовольнити запити максимальної кількості клієнтів , не роблячи «накруток».

Всі питання стосовно асортименту продукції (діаметр, довжина, варіант фасування) можна з’ясувати у менеджерів і консультантів компанії «МЕТАЛЛПРОМ». Ціни вказані в прайс -листі на сайті, всі вони актуальні.

Ви можете зателефонувати нашим фахівцям за телефонами: (098) 871 50 57; (093) 194 31 97; (066) 432 16 30.  Ми надамо консультацію з усіх питань. Будемо раді співпраці.