Лист алюмінієвий 170 Д16 лит.

Лист алюмінієвий 170 Д16 лит.

ГОСТ: 1583-93

Довжина: до 600х800 мм.

Товщина: 160 мм

Марка сталі/сплаву: Д16

Лист алюмінієвий 170 Д16 лит. – універсальний плоский напівфабрикат, що становить близько половини всієї алюмінієвої продукції. Для їх виготовлення використовуються різні марки сировини, включаючи алюмінієві, алюмінієво-магнієві, алюмінієво-марганцеві сплави. Обробка здійснюється за методом гарячої деформації з подальшою холодною прокаткою.

Залежно від товщини, класифікують:

 – Товсті листи. Використовуються для виготовлення міцних форм фіксованої товщини. Також використовуються в якості заготовок для плоских деталей в машино-, судо- та авіабудуванні. Товсті листи легко зварюються в довговічні та міцні конструкції.

 – Тонкі листи. За рахунок різноманітності фактур, властивостей і способів обробки, використовуються під час оздоблювальних робіт. Можуть бути забарвленими або текстурованими. Підходять для ламінування, полірування, травлення, анодування, нанесення електролітичних покриттів та інших способів обробки.

 – Фольгу. Використовується при виготовленні вентиляційних та інших систем, при оздоблювальних роботах, в промисловості та на виробництвах.

Для чого використовується алюмінієвий лист?

Сфера застосування алюмінієвих листів, ціна яких повністю залежить від характеристик конкретного виду, практично не обмежена. Вони застосовуються при виготовленні алюмінієвої броні, автомобільних і залізничних систем, палубних будівель і конструкцій, сховищ і резервуарів, несучих конструкцій в авіа- та космічної промисловості.

Також вони використовуються для виготовлення елементів побутових приладів чи інтер’єру, в якості оздоблювальних матеріалів, при облаштуванні інженерних систем, для створення обшивок автомобілів, човнів, вантажівок і трейлерів, для виготовлення будівельних конструкцій та огорож різної складності і конфігурації.

Як правильно обрати та купити алюмінієвий лист?

При виборі алюмінієвих листів враховується їх призначення, виходячи з чого розраховується необхідний склад і товщина матеріалу. Не можна забувати про характеристики міцності листів, які можуть поступатися ряду інших виробів металопрокату.

Залежно від типу поверхні, листи можуть бути гофрованими, перфорованими або рифленими. Це також визначає їх сферу застосування. Також алюмінієвим листам легко надати необхідну форму шляхом різання, свердління, пиляння, згинання, витяжки, штампування. Для з’єднання – зварювання, пайка, загинання, заклепки, болти, гвинти, технологія адгезивного склеювання.

Інші алюмінієві листи

← Назад