Катанка

Найменування ГОСТ Довжина Марка сталі/сплаву
Катанка 5,5 30136 бух. 3пс
Катанка 6,5 30136 бух. 3пс
Катанка 8 30136 бух. 3пс
Катанка 10 2590 бух. 3пс

Катанка

     

Катанка — це вид металопрокату, який найчастіше використовується для виготовлення канатів, дроту, телеграфних проводів. Треба сказати, що практично неможливо створити жодну залізобетонну конструкцію без катанки. В якості основного елемента при виготовленні матеріалу виступає вуглецева сталь. Саме вона забезпечує довговічність, міцність, гнучкість металлопрокату.

Існує єдина класифікація катанки: за способом охолодження і за тонкощі прокатки. У продажу можна зустріти катанку, отриману шляхом охолодження однією або двома стадіями, звичайної і підвищеної точності. Вибір залежить від мети використання.

Якісна катанка повинна бути без найменших вад. Це стосується появи бульбашок, задирок, відбитків, забруднень, отриманих при гуркоті . Виявлення вад може призвести до порушення якості матеріалів і поява проблем при подальшій експлуатації

Проводять катанку своєрідним методом волочіння. Даний метод являє собою стискання металевих валів до розмірів дроту. Далі дріт намотують на спеціальні пристрої і укладають в кільця для охолодження. Охолодження може бути здійснено шляхом використання спеціального повітря. Транспортується металопрокат цільними мотками. Важливо, щоб маса одного мотка не перевищувала 160 кілограмів. Інакше транспортування буде значно ускладнена.

Як раніше говорилося, катанка розрізняється за типом виробництва. Також в технічних характеристиках указується марка використаної сталі, довжина матеріалу, ГОСТ, коефіцієнт погонажних метрів. Придбати катанку можна в спеціалізованих магазинах або за допомогою інтернету. Досить зробити замовлення, де необхідно вказати адресу доставки.

Ви можете зателефонувати нашим фахівцям за телефонами:  (098) 871 50 57; (093) 194 31 97; (066) 432 16 30 .  Ми надамо консультацію з усіх питань. Будемо раді співпраці.